SİVAS TERMAL YAZ DÖNEMİ (10-17 TEMMUZ ARASI) SATILIK DEVREMÜLK

Fotoğraflar yükleniyor

16.000
İlan No 200
İlan Tarihi 14 Ocak 2020
Dönem 29. hafta
Süre 7 Gün
Oda Sayısı 2
Tipi Satılık

 Konaklama yerinde salona sahip odalar mevcuttur. Odalarda çift kişilik bir yatak ve bir çekyat bulunmaktadır. Ayrı ayrı kullanılabilecek yatak odaları opsiyon dâhilindedir. Mutfak köşesinde ocak mevcuttur. İnternet erişimi, televizyon ve kablosuz internet bağlantısı en uygun konforu sağlamaktadır. Çocuklu aileler için özel aile odaları bulunur.


 Emanet bürosu, restoran, oda servisi ve çamaşırhane sunulan donanım ve hizmetler arasındadır. Misafirler, ihtiyaç halinde otelin otoparkını kullanabilirler. 


 Sivas Termal'de kadın ve erkeklere ayrı olmak üzere 2 açık, 2 kapalı 4 yüzme havuzu, 4 termal havuz, 2 adet tenis salonu SPA merkezi ve bir adet güzellik merkezi içinde barındırmaktadır. Ayrıca tesiste 200 m2'lik tedavi rehabilitasyon Ünitesi, 300 kişilik servis kapasitesine sahip yüksek standartlı restoran ve süpermarketi, 200 kışlık kır bahçesi ve cafesi, pastanesi, açık spor alanları, çocuk oyun alanları ile bir tatil köyünün bütün ayrıcalıklarını barındırmaktadır. Her yaş grubuna ve her beğeniye uygun alanlar ile çok yönlü bir tatil anlayışı projeye yansıtılmıştır. Tesis, çam agaçlarının ortasında, hafif rüzgar esintileriyle mükemmel bir doğal ortam içerisindedir. Ulaşım olarak Nuri Demirağ Havalimanı'na 25 km, Hızlı Tren istasyonuna 10 dk mesafede olup Sivas-Ankara kara yolunun 26. km.si üzerindedir.

 

  •  DAİRE TİPİ: 1+1
  •  BLOK DAİRE NO: A99
  •  DÖNEM SÜRESİ: 7 GÜN
  •  DÖNEM TARİHLERİ: 10-17 TEMMUZ

 
 

 

 

 

 

 

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLER
Detay Bilgisi
1080 kez görüntülendi.